Çiğdem Afyük FanClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çiğdem Afyük FanClub

Çiğdem Afyük FanClub

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

zidane ve fener....

5 posters
YazarMesaj
ejames
üye
üye
ejames

zidane ve fener.... Empty
MesajKonu: zidane ve fener....   zidane ve fener.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 10:42 am

Bir gün Real Madrid, Fenerbahçe'yle maç yapmak için Istanbul'a gelecekmiş. Binmişler uçağa, Real Madrid'li oyuncular çok üzgün. Zidane kaptan olarak sormuş tabi
- Ne o çocuklar yüzünüzden düşen bin parça?
Raul demiş ki:
- Ya abi fenerle oynamayı hiç istemiyoz.
Stata gelmişler. Hala millet surat yapıyor. Zidane arkadaşlarina;
- Siz gidin İstanbul'u gezin, ben Fenerbahçe'yle tek basima maç yaparım. demiş.
Bunu duyan arkadaşlari sevinçten havalara uçmuşlar. Hemen dalmışlar İstanbul gecelerine. Maç başlamış. Devre arası Real Madrid'li futbolcular stata gelmişler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 önde. Demişler bi Laila yapalım gelelim bari. Maçın sonunda geri gelmişler. Bi bakmışlar skor 1:1. Gitmişler soyunma odasına Zidane'yi kutlamaya, ancak Zidane almış başını iki elinin arasına ağlıyor.
- Niye ağlıyorsun, sen bütün takıma karşı tek başına oynadın ve maç berabere bitti. Bu mükemmel bi şey.
Zidane cevap vermiş;
- Eğer maçın 60. dakikasında kırmızı kart görmeseydim, farka gidecektim. Ben ona üzülüyorum.
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: zidane ve fener....   zidane ve fener.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:50 pm

Very Happy güzell
**AsLan-KüBrA**
forum gezgini
forum gezgini
**AsLan-KüBrA**

MesajKonu: Geri: zidane ve fener....   zidane ve fener.... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 6:40 pm

gzllmiss yaw
serap_35
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
serap_35

MesajKonu: Geri: zidane ve fener....   zidane ve fener.... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 12:27 pm

süper Very Happy Very Happy Very Happy
http://aslanlarkanaryalar.nice-forum.com/
öziii_gs_cimbom
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
öziii_gs_cimbom

MesajKonu: Geri: zidane ve fener....   zidane ve fener.... Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 11:32 pm

ejames demiş ki:
Bir gün Real Madrid, Fenerbahçe'yle maç yapmak için Istanbul'a gelecekmiş. Binmişler uçağa, Real Madrid'li oyuncular çok üzgün. Zidane kaptan olarak sormuş tabi
- Ne o çocuklar yüzünüzden düşen bin parça?
Raul demiş ki:
- Ya abi fenerle oynamayı hiç istemiyoz.
Stata gelmişler. Hala millet surat yapıyor. Zidane arkadaşlarina;
- Siz gidin İstanbul'u gezin, ben Fenerbahçe'yle tek basima maç yaparım. demiş.
Bunu duyan arkadaşlari sevinçten havalara uçmuşlar. Hemen dalmışlar İstanbul gecelerine. Maç başlamış. Devre arası Real Madrid'li futbolcular stata gelmişler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 önde. Demişler bi Laila yapalım gelelim bari. Maçın sonunda geri gelmişler. Bi bakmışlar skor 1:1. Gitmişler soyunma odasına Zidane'yi kutlamaya, ancak Zidane almış başını iki elinin arasına ağlıyor.
- Niye ağlıyorsun, sen bütün takıma karşı tek başına oynadın ve maç berabere bitti. Bu mükemmel bi şey.
Zidane cevap vermiş;
- Eğer maçın 60. dakikasında kırmızı kart görmeseydim, farka gidecektim. Ben ona üzülüyorum.
,

evt süperr Very Happy

zidane ve fener....
1 sayfadaki 1 sayfası