Çiğdem Afyük FanClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çiğdem Afyük FanClub

Çiğdem Afyük FanClub

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖZLEM CALIN

+8
serap_35
ultraslan20
**AsLan-KüBrA**
OsCaR
zehir_zemberek
zeynepp
TÜRKİYE
Admin
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:31 pm

ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Ocgl81nl3pn2
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:31 pm

ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Sssfay8aa9
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:36 pm

ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Ozlemcalingsro9
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:36 pm

ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Zighe8gy9
ultraslan20
üye
üye
ultraslan20

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 7:38 pm

ayıp oluyo ama.ne bu doldurmuşsun özlem resimleriyle.olmuyo ama.benim yazdıklarımı okumamışsın sen.nese boşver.beni anlayamassın zaten.siz özlemi sevmeye devam edin.ben sevmiyorum.ok?

En son tarafından C.tesi Eyl. 01, 2007 5:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 4:37 pm

sen ne dersen de umrumda deil hepsi palavra seni kınıyorumm Evil or Very Mad
cigdem-fann
aktif üye
aktif üye
cigdem-fann

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 4:38 pm

ayıpp yaaa özlem abla görse ne çok üzülürrr Sad daha hiç tanımamısın onuu
ultraslan20
üye
üye
ultraslan20

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 1:07 pm

seninle uzlaşmamız mümkün değil.olayları doğru tahlil edemiyorsun.survivor yarışmasını baştan sona bir hatırla bakalım.özlem ve halit'in yaptıklarını hatırla.ama sen beni anlamamakta ısrar ediyorsun.beni de kınamaya devam et.ben özlemi sevmiyorum.sevmiyeceğim..özlem takımdaki en güçlü ve yenekli kızdı.ama karakterini beğenmek zorunda değilim.bunu da yazdım.okumadın mı ya?neyse tamam konuyu kapatalım.daha fazla tartışmak istemiyorum.bir aslanı eleştirmek hiç hoşuma gitmiyor.bu durumdan bende memnun değilim.nese saygılar.

En son tarafından C.tesi Eyl. 01, 2007 5:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
**AsLan-KüBrA**
forum gezgini
forum gezgini
**AsLan-KüBrA**

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 9:32 am

her insanın hayatında hataları olur. Senin beğenmediin karakterler belki de olması gereken bi karakter bunu bilemeyiz. Ama insanı yaptıı hatadan dolayı silmek hataların en büyüğü. Sen bunu yapıyosun. Ama eminimki seninde bu dünyada küçük büyük pek çok hatan olmuştur tıpkı herkesin olduğu gibi. Bu yüzden insanları yaptıı hatalara göre değerlendiremezsin...
ultraslan20
üye
üye
ultraslan20

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 5:18 pm

**AsLan-KüBrA** demiş ki:
her insanın hayatında hataları olur. Senin beğenmediin karakterler belki de olması gereken bi karakter bunu bilemeyiz. Ama insanı yaptıı hatadan dolayı silmek hataların en büyüğü. Sen bunu yapıyosun. Ama eminimki seninde bu dünyada küçük büyük pek çok hatan olmuştur tıpkı herkesin olduğu gibi. Bu yüzden insanları yaptıı hatalara göre değerlendiremezsin...
Özlemi savunan herkesi kınıyorum.özlemi seviyorsanız ayşılıda sevmelisiniz.ikisinin karakteri çok benziyor çünkü.özlem=ayşıl.bana göre böle.ama nese ben konuyu kapatmaya çalışıyorum.siz tekrar açıyorsunuz.kimse bana özlemi sevdiremez.özlemi sevmiyoooooooruuuuuuuuuuuuum.beni anlamanızı da istemiyorum zaten.hayatımda hata yaptığımı anladıysam kendi cezamı kendim verdim.her zaman böle yani.hata yapanları affedersek herkes hata yapar.her hatanın bir cezası olmalı.konuyu da kapatalım zaten.özlem hakkında yaptığım olumsuz yorumları da sileceğm zaten.boşuna anlatıyorum size.beni anlamıyorsunuzki.nese saygılar.
**AsLan-KüBrA**
forum gezgini
forum gezgini
**AsLan-KüBrA**

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 6:39 pm

ultraslan20 demiş ki:
**AsLan-KüBrA** demiş ki:
Özlemi savunan herkesi kınıyorum.özlemi seviyorsanız ayşılıda sevmelisiniz.ikisinin karakteri çok benziyor çünkü.özlem=ayşıl.bana göre böle.ama nese ben konuyu kapatmaya çalışıyorum.siz tekrar açıyorsunuz.kimse bana özlemi sevdiremez.özlemi sevmiyoooooooruuuuuuuuuuuuum.beni anlamanızı da istemiyorum zaten.hayatımda hata yaptığımı anladıysam kendi cezamı kendim verdim.her zaman böle yani.hata yapanları affedersek herkes hata yapar.her hatanın bir cezası olmalı.konuyu da kapatalım zaten.özlem hakkında yaptığım olumsuz yorumları da sileceğm zaten.boşuna anlatıyorum size.beni anlamıyorsunuzki.nese saygılar.

bencede kapatalım...
TÜRKİYE
üye
üye

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 5:25 pm

bi nevi arkadasa katılıorum ama bi nevi de katılmıorum yani kararsızım galibaaa
sen sadece bi noktada takılıp kalmıssın orası survivor olcak hersey sonucta ödül büyük bi miktar hem temsil ediosun hemde ödülü alıoo tek bi noktada takılmamanı isterimm Exclamation

atalarımız ne demis : survivor varsa o yarısmada bazı oyunlarda vardır.
öziii_gs_cimbom
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
öziii_gs_cimbom

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 12:59 am

ben cok seviorum öziyii
serap_35
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
serap_35

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 11:48 am

öziii_gs_cimbom demiş ki:
ben cok seviorum öziyii
bende Very Happy
http://aslanlarkanaryalar.nice-forum.com/
survivorözlem
üye
üye
survivorözlem

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 10:25 pm

aşkım yhaaa eğer bu forumda bni tanıyan varsa[ki biri var]o bnm nasıl sefdiğimi bilir defterlerimin heryerinde ismi yazılı yha aşkımmmm KRALİÇE ÖZLEM! I love you
öziii_gs_cimbom
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
öziii_gs_cimbom

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 3:42 pm

survivorözlem demiş ki:
aşkım yhaaa eğer bu forumda bni tanıyan varsa[ki biri var]o bnm nasıl sefdiğimi bilir defterlerimin heryerinde ismi yazılı yha aşkımmmm KRALİÇE ÖZLEM! I love you
bende çok seviyorum özlemi bikaç kere konustum msn de filan
serap_35
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
serap_35

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 1:57 pm

sitesi kapanmasaydı tam süper olcaktı amaaa neyseee Sad Shocked
öziii_gs_cimbom
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
öziii_gs_cimbom

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 6:24 pm

serap_35 demiş ki:
sitesi kapanmasaydı tam süper olcaktı amaaa neyseee Sad Shocked
evet ya neden kapandı Sad
halimecimbom
Admin
Admin
halimecimbom

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 1:01 am

qiiiiiiiiiiiiiiiiiiim var orda
serap_35
YILIN ÜYESİ
YILIN ÜYESİ
serap_35

MesajKonu: Geri: ÖZLEM CALIN   ÖZLEM CALIN - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 2:29 pm

biisss Very Happy

ÖZLEM CALIN
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-